PAR MUMS

SIA “B Galdnieks” ir dibināta 2000. gadā un ir piereģistrēta Latvijas Republikas Komercreģistrā ar numuru 40003545346

Mūsu kompānijas darbības virziens ir šaurs- mēs esam profesionāļi tikai kokapstrādē. Mūsu firmas pamatvirzieni ir durvju, kāpnju, logu izgatavošana, kā arī koka nestandartpasūtījumu izpildīšana. Mēs ražojam augstas kvalitātes koka kāpneskoka ārdurvis un iekšdurvis plašā izvēlē, kā arī pēc individuāla dizaina pasūtījuma.

Mūsu firmā strādā neliela augsti kvalificēta meistaru kompānija.

Nestandarta risinājumi

Mēs ražojam tādu produkciju, ko Jūs nekad nevarēsiet nopirkt nekur citur- savas produkcijas ražošanā mēs izmantojam tikai vienu rādītāju- Jūsu vēlmes. Ja Jums jau ir arhitekta (dizainera) projekts, rasējumi vai eskīzes un tie Jūs apmierina- mēs uztaisīsim Jūsu pasūtījumu pēc tiem, bet ja nav- uztaisīsim kopā ar Jums.

Kvalitāte ​

Mūsdienīgs aprīkojums, jaunākās ražošanas un kontroles tehnoloģijas, augstās klases materiāli no pazīstamām rietumeiropas kompānijām, kā arī mūsu meistaru augsta profesionalitāte nodrošina Jūsu pasūtījumu ilgu un drošu ekspluatāciju. Mūsu darbinieki strādā šajā nozarē jau desmitiem gadu.

Pieredze

Mūsu pieredze, ko mēs esam guvuši pa šo laiku- tā arī ir augstās kvalitātes garantija. Mēs esam priecīgi piedāvāt to tieši Jums.

Pieteikties uz konsultāciju